Beetje uphill gelegen van de doorgaande weg in het dorpje La Badia vind je 4-sterren Fietshotel Melodia del Bosco. Met recht een fietshotel want MAAP en Basso gesponsord en met een eigen fietsbiertje. Als fietser ga je je hier zeker thuis voelen! Daarnaast biedt dit luxe hotel, ruime en moderne slaapkamers, uitstekende bedden, een uitgebreide wellness, een fietsenstalling met bike repair corner en een heuse eigen Strava-klim (zie de entree van de parking)!
Vraag de eigenaar Klaus naar de “secret spots” in de Dolomieten, de eigenaar is een ware fietsfanaat. Niet voor niets dat ‘The band of Climbers’ hier altijd verblijft.
Wellness
Vanaf het hotel heb je waanzinnig uitzicht over een prachtig Dolomieten massief van het Fanes gebergte. Relaxen kun je op de zonneweide, in de wellness of in de hotelbar waar de setting perfect is voor het bedenken van je volgende Dolomieten ride. De wellness biedt een Finse sauna, bergkruidensauna, infraroodsauna en waterbedden. Daarnaast worden er tegen betaling massages aangeboden en kun je trainen in een volledig uitgeruste fitnessruimte!
Halfpension
Een verblijf in Fietshotel Melodia del Bosco is inclusief halfpension. Dit betekent dat je kunt genieten van een uitgebreid ontbijt en diner tijdens je verblijf.
Afstand tot de voet van de klim
- Passo delle Erbe: 10 kilometer
- Gardena pas/Sella Ronda: 7.5 kilometer
- Valparola pas: 3.5 kilometer
- Passo Giau: 38 kilometer
- La Val/Wengen: 6 kilpometer